Kompleksowy serwis blacharsko-lakierniczy.
                            Naprawimy Twój samochód szybko i sprawnie.


SAMOCHODY ZASTĘPCZE
Nasza firma AUTO-SERVICE ROBERT PRASEK RADOM ul.KOZIENICKA 1
posiada park samochodów zastępczych. Są to nowe samochody osobowe i dostawdcze (Peugeot,Citroen,Fiat) wyposażone w silniki benzynowe lub diesla. 

Wszystkie auta zastępcze są regularnie serwisowane i posiadają ważne badania techniczne. Wszystkie pojazdy są ubezpieczone: zarówno oc, jak 
i pełne autocasco. Autocasco jest wykupione w wariancie bez udziału własnego dla kierowcy. 

Samochody zastępcze wypożyczane są bezpłatnie dla Klientów, którzy zlecają w serwisie Auto-Service Robert Prasek bezgotówkową likwidację szkody. Koszty wynajmu auta zastępczego pokrywa ubezpieczyciel. Całą procedurę refundacji kosztów najmu od firmy ubezpieczeniowej serwis bierze na siebie. Klient nie uczestniczy w tym procesie finansowo. 

W przypadku bezgotówkowej likwidacji szkody z oc sprawcy samochód zastępczy jest wydawany bezpłatnie na cały okres likwidacji szkody. 
W przypadku likwidacji szkody z autocasco prosimy o kontakt. Okres najmu zależy wtedy od wariantu polisy, wieku auta i rodzaju uszkodzeń. Wynajętym autem zastępczym można poruszać się po całym kraju. Jedynym kosztem jakie ponosi użytkujący to koszt paliwa.