Kompleksowy serwis blacharsko-lakierniczy.
                            Naprawimy Twój samochód szybko i sprawnie.

LAKIERNIA

Auto-Service Prasek jest wyposażony we wszystko co jest potrzebne 
do odtworzenia oryginalnej powłoki lakierniczej w samochodach osobowych, dostawczych oraz motocyklach. Począwszy od mieszalni lakierów, przez stanowiska przygotowawcze, aż do bezpyłowej kabiny lakierniczej. 

Dysponujemy właną mieszalnią lakierów gdzie  dokonuje się komputerowego doboru koloru. Następnie kolor jest jeszcze dodatkowo w naszym serwisie korygowany do konkretnego egzemplarza pojazdu. Wszystko po to, aby nie było różnicy pomiędzy częściami lakierowanymi i pozostałymi. 

Na części naprawione oraz wymienione nakładane są różnego rodzaju zabezpieczenia antykorozyjne. Są to podkłady gumowe, epoksydowe, żywiczne oraz woski i płyny do profili zamkniętych lub trudno dostępnych. Ze względu na coraz słabszej jakości blachy fabryczne stosowane do produkcji nowych aut, Auto-Sevice Prasek przykłada bardzo dużą wagę do procesu zabezpieczeń przez korozją.

Stosowane w serwisie lakiery i komponenty lakiernicze są tej samej jakości, jakich używają producenci samochodów. Kadra lakierników regularnie uczestniczy w szkoleniach, by cały czas być na bieżąco w nowinkach technologicznych stosowanych podczas lakierowania nowych aut. Dzięki temu powłoki lakiernicze odtworzone w Auto-Service Prasek przez wiele kolejnych lat nie odbiegają od oryginalnych.