Kompleksowy serwis blacharsko-lakierniczy.
                            Naprawimy Twój samochód szybko i sprawnie.

BLACHARNIA

Warsztat Auto-Service Prasek dysponuje w pełni wyposażoną blacharnią przygotowaną do wszelkiego rodzaju napraw samochodów osobowych 
i dostawczych. Dzięki ramie pomiarowo-naprawczej oraz licznym urządzeniom wspomagającym prace blacharskie jesteśmy w stanie naprawić właściwie każde uszkodzenie pojazdu. 
Blacharz w warsztacie Auto-Service Prasek ma do dyspozycji: zgrzewarki, lutospawarki (do wstawiania fragmentów blach), dozery, ramę blacharską (do odkształcania silnych uszkodzeń), przecinarki (do wycinania) i wiele innych profesjonalnych narzędzi. 

Wszystkie te narzędzia blacharskie służą do odtworzenia konstrukcji auta zgodnie z normami producenta i w sposób przewidziany przez konstruktora samochodu danej marki. W warsztacie Auto -Service naprawiamy wszystkie części niezależnie od materiału z którego powstały: stali, aluminium, czy tworzywa sztucznego. 

W warsztacie znajduje się także stanowisko do komputerowego pomiaru geometrii kół. Każdy samochód, w którym podczas wypadku mogło ulec uszkodzeniu zawieszenie jest sprawdzany pod kątem zbieżności.